Nieuwsbrief Africa Family Foundation, december 2018

IN DEZE NIEUWSBRIEF

Het is alweer even geleden dat jullie een nieuwsbrief van Africa Family hebben ontvangen. Gelukkig zijn we hier weer met de laatste nieuwtjes uit Kenia. In deze editie onder andere meer over onze studenten, het succes van de laatste acties en een update over het fietsenproject. Lees snel verder...

 

KNAPPE KOPPEN
Wist je dat.. de kinderen van Africa Family het super goed doen op school? Africa Family helpt nu 2 kinderen naar de kleuterschool, 12 kinderen naar de basisschool, 17 kinderen naar de middelbare school en 18 kinderen naar de universiteit. Alle kinderen van de basisschool zijn in december geslaagd en gaan in januari 2019 naar de volgende klas. Op 22 december 2018 worden de eindexamenresultaten van de middelbare school bekend gemaakt. Als onze leerlingen met hoge cijfers slagen, mogen ze naar de universiteit. Al twee van onze leerlingen behoorden zelfs tot de top 20 van Kenia, echt KNAP. Wij kijken dan of wij hen een studiebeurs van 1200 euro per jaar kunnen toekennen. Van die studiebeurs kunnen zij hun accommodatie, boeken, collegegeld en studie-uitjes betalen. Maar dat kan niet zonder jullie!
Van al onze studenten hebben al 8 studenten een vaste sponsor. Er is gelukkig enorm veel animo om de persoonlijke sponsor van een student te worden, de aanmeldingen stroomden de afgelopen weken binnen. Voor de overige 10 studenten zoeken wij nog een sponsor, soms voor het laatste jaar van een student en soms voor de volledige studieperiode van 4 jaar. Geloven jullie ook in deze knappe koppen en willen jullie hen helpen met 1200 euro per jaar, of een deel daarvan? Je kunt van het gedoneerde bedrag 30%-50% terugkrijgen van de belasting. Mail naar sietske.dosker@gmail.com en je wordt direct aan een student gekoppeld! Je krijgt dan al hun informatie en wordt regelmatig op de hoogte gehouden van hun voortgang. Voor een directe donatie, klein of groot, klik op de link en doe mee.  Samen maken we het verschil!
IK DOE MEE!

FIETSENPROJECT

Weer goed nieuws over de fietsen! Dankzij het succes van onze laatste oproep op social media hebben op dit moment AL onze middelbare scholieren een eigen, lokaal geproduceerde fiets. 

Hiermee is het fietsenproject 2018 geslaagd! Deze maand vinden de laatste clinics plaats bij stichting 'Cycling Out Of Poverty' om de kinderen te leren hoe zij de fiets moeten onderhouden en hoe zij veilig fietsen in het verkeer. Zo heeft iedereen er zo lang mogelijk plezier van. Op naar een nieuw succesvol fietsjaar!
Wist je dat... het fietsenproject in onze documentaire uitgebreid aan bod komt? Bekijk het fragment en kom meer te weten over de clinics en onze deelnemers.

JAN VAN EGMOND & AFRICA FAMILY

Het Jan van Egmond heeft in juni 2018 wederom de JEL Wonderweek gehouden. Fantastische acties vonden plaats, zoals de sponsorloop en de musical. Het eindbedrag was bijna 13.000 euro. Met dit bedrag konden we 10 kinderen naar de basisschool, 10 kinderen naar de middelbare school en 5 jongeren naar de universiteit helpen! Klik hier voor meer foto's en filmpjes!

Ook afgelopen dinsdagochtend was het een gezellige boel op het Jan van Egmond. Er werd een high tea gehouden en er werd genoten van allerlei zelfgebakken lekkers. Met de opbrengst kunnen we ruim 25 gezinnen blij maken met een kerstpakket. Fantastisch nieuws! Daar drinken we nog een kopje thee op. Klik hier voor zoete foto's van de high tea!

Klik op onderstaande button voor meer informatie over de acties.
JEL WONDERWEEK
GEEF EEN KERSTPAKKET CADEAU
Traditiegetrouw organiseert Africa Family een kerstpakketten actie. Voor €12,50 doneer je een voedselpakket van rijst, olie en suiker aan één van onze gezinnen. De actie loopt al een paar dagen en er worden massaal pakketten gedoneerd. Zo geniet iedereen straks van een kerstmaaltijd en hebben de gezinnen voor de komende tijd voldoende te eten. Als dat geen mooie kerstgedachte is...

Geef een kerstpakket cadeau!

 
IK DOE MEE!
Onderstaande foto werd gemaakt bij de uitreiking van de eerste kerstpakketten.
NIEUW JASJE

Het zal jullie niet zijn ontgaan: de nieuwsbrief is in een nieuw jasje gestoken. Maar dat niet alleen! De website van Africa Family is onlangs helemaal vernieuwd. Bestuurslid Roy heeft alles aangepast naar onze eigen huisstijl en je kunt nu in één oogopslag de juiste informatie kunt vinden. Wij zijn erg trots op het resultaat!

Nieuwsgierig geworden? Door op onderstaande foto te klikken kom je direct op onze nieuwe website terecht.
 
Volg Africa Family Foundation ook via social media, of neem een kijkje op onze vernieuwde website.

Copyright © 2018, Africa Family Foundation. All rights reserved.


Ons e-mailadres is:
info@africafamily.nl

Wil je je voorkeuren voor het ontvangen van deze nieuwsbrief aanpassen?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.

 


This email was sent to roy@snoeck.biz
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Africa Family Foundation · De Goedemeent · 3 · Purmerend, Noord-Holland 1447 PT · Netherlands

Email Marketing Powered by Mailchimp